  • Mfr # DWRR.2450
  • Zoro # G1728930
/ea
Key Features
Material - Machining
High Speed Steel
Shank Type - Machining
Round
Flute Type
Straight
Cutting Direction - Machining
Right Hand
Finish - Machining
Bright (Uncoated)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DWRR.2450
Country of Origin
China
Dimensions
Flute Length
1"
Size
0.245
Reamer Size
0.245 in
Overall Length
3"