  • Mfr # DWDDL18X31/32X1/2
  • Zoro # G005900975
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118
Finish - Machining
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DWDDL18X31/32X1/2
Drill Bit Size
31/32 in
Overall Length
18 in
Flute Length
13 in