  • Mfr # DWDRSD32.0MM
  • Zoro # G1932554
/ea
Key Features
Material - Machining
High Speed Steel
Finish - Machining
Black Oxide
Overall Length
6"
Shank Dia.
1/2 in
Shank Type - Machining
Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DWDRSD32.0MM
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
6"
Shank Dia.
1/2 in
Drill Bit Size
32 mm
Flute Length
3"