  • Mfr # DWDDL24X7/8
  • Zoro # G1917775
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
24 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DWDDL24X7/8
Drill Bit Size
7/8 in
Overall Length
24 in
Shank Dia.
7/8 in
Flute Length
18 in