  • Mfr # 6060-1X12X5TAPE
  • Zoro # G400782305
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
6060-1X12X5TAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1, 12" X 5ft Tape Neo Commercial 60