  • Mfr # 5313HG-1X24X4
  • Zoro # G300770969
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5313HG-1X24X4
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1, 24" X 4ft Buna HG 60