  • Mfr # 50060-1X36X4TAPE
  • Zoro # G7373128
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50060-1X36X4TAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
36"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 36" X 4ft Tape Neo Economy 60