  • Mfr # 50060-1ZTAPE
  • Zoro # G7394277
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
6"
Rubber Length
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50060-1ZTAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
6"
Rubber Length
36"
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 6" x 36" tape Neo Economy 60