  • Mfr # 50060-1/2X12X15
  • Zoro # G7391617
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50060-1/2X12X15
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/2, 12" X 15ft Neo Economy 60