  • Mfr # 2080-1/2X12X15TAPE
  • Zoro # G400770760
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2080-1/2X12X15TAPE
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/2, 12" X 15ft Tape Slab