  • Mfr # 50070-1/2B
  • Zoro # G7402555
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50070-1/2B
Rubber Width
12"
Rubber Length
24"
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1/2, 12" x 24" Neo Economy 70