  • Mfr # 1055HG-1/2X12X5
  • Zoro # G600771987
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1055HG-1/2X12X5
Rubber Width
12"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/2, 12" X 5ft Neoprene HG60