  • Mfr # 355HG-1/2X24X10
  • Zoro # G100778400
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
355HG-1/2X24X10
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/2, 24" X 10ft HG NEO 50