  • Mfr # 6060-1/2X24X4TAPE
  • Zoro # G600780675
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
6060-1/2X24X4TAPE
Rubber Thickness
1/2"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1/2, 24" X 4ft Tape Neo Commercial 60