  • Mfr # 5346HG1/32X12X4TAPE
  • Zoro # G500776273
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5346HG1/32X12X4TAPE
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/32, 12" X 4ft Tape Buna HG 70