  • Mfr # 6060-1/32X24X5
  • Zoro # G800780895
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
6060-1/32X24X5
Rubber Thickness
1/32"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 24 in, Rubber Length 5 ft, Rubber Thickness 1/32 in, 60A, Plain Backing