  • Mfr # 2080-1/4X10X3TAPE
  • Zoro # G200771738
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2080-1/4X10X3TAPE
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/4, 10" X 3ft Tape Slab