  • Mfr # 365HG-1/4X12X4TAPE
  • Zoro # G100770930
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
365HG-1/4X12X4TAPE
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/4, 12" X 4ft Tape HG NEO 70