  • Mfr # 2850-1/4X24X15
  • Zoro # G000776094
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2850-1/4X24X15
Rubber Thickness
1/4"
Rubber Width
24"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
Rubber Roll, Silicone, Rubber Width 24 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 1/4 in, 50A, Plain Backing