  • Mfr # 5346HG-1/8X12X15
  • Zoro # G500770752
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5346HG-1/8X12X15
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/8, 12" X 15ft Buna HG 70