  • Mfr # 1030HG-1/8X12X4TAPE
  • Zoro # G500774408
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1030HG-1/8X12X4TAPE
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
1/8, 12" X 4ft Tape Neo HG30