  • Mfr # 355HG-1/8X24X4TAPE
  • Zoro # G600779402
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
355HG-1/8X24X4TAPE
Rubber Thickness
1/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
4'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1/8, 24" X 4ft Tape HG NEO 50