  • Mfr # 330-3/16X12X15TAPE
  • Zoro # G800773132
/ea
See details
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
330-3/16X12X15TAPE
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
Rubber Roll, Hypalon, Rubber Width 12 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/16 in, 60A, Adhesive Backing