  • Mfr # 2860-3/32X12X15TAPE
  • Zoro # G300777142
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2860-3/32X12X15TAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 12" X 15ft Tape Silicone 60