  • Mfr # 50050-3/32CTAPE
  • Zoro # G7394566
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-3/32CTAPE
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
36"
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 12" x 36" tape Neo Economy 50