  • Mfr # 50060-3/32X12X4
  • Zoro # G7393400
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50060-3/32X12X4
Rubber Thickness
3/32"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/32, 12" X 4ft Neo Economy 60