  • Mfr # 50040-3/4EP
  • Zoro # G7388966
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50040-3/4EP
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
10"
Rubber Length
24"
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 10" X 24" Neo Economy 40