  • Mfr # 6050-3/4X12X15
  • Zoro # G300781828
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6050-3/4X12X15
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene, Rubber Width 12 in, Rubber Length 15 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 50A, Plain Backing