  • Mfr # 6040-3/4X12X4TAPE
  • Zoro # G400781797
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
6040-3/4X12X4TAPE
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
12"
Rubber Length
4'
Durometer
40A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/4, 12" X 4ft Tape Neo Commercial 40