  • Mfr # 380-3/4X24X10TAPE
  • Zoro # G400773747
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
380-3/4X24X10TAPE
Rubber Width
24"
Rubber Length
10'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
1200 PSI
Description
Rubber Roll, Neoprene FDA, Rubber Width 24 in, Rubber Length 10 ft, Rubber Thickness 3/4 in, 50A, Adhesive Backing