  • Mfr # 50070-3/4MTAPE
  • Zoro # G7403097
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
36"
Rubber Length
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50070-3/4MTAPE
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
36"
Rubber Length
36"
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 36" x 36" tape Neo Economy 70