  • Mfr # 50060-3/4X8X3
  • Zoro # G7394749
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
8"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-3/4X8X3
Rubber Thickness
3/4"
Rubber Width
8"
Rubber Length
3'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/4, 8" X 3ft Neo Economy 60