  • Mfr # 6030-3/8X24X5TAPE
  • Zoro # G800781625
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
6030-3/8X24X5TAPE
Rubber Thickness
3/8"
Rubber Width
24"
Rubber Length
5'
Durometer
30A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
3/8, 24" X 5ft Tape Neo Commercial 30