  • Mfr # 50050-3/8X6X15
  • Zoro # G7370215
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50050-3/8X6X15
Rubber Width
6"
Rubber Length
15'
Durometer
50A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
3/8, 6" X 15ft Neo Economy 50