  • Mfr # CVC-63-2148-LG
  • Zoro # G6424537
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CVC-63-2148-LG
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
21 in
Overall LxWxH
48 in x 21 in x 63 in
For Wire Shelf/Cart Type
Stationary or Mobile Shelving
Description
Utility Cart Cover, Load Capacity Not Applicable, Material Nylon, Color Green, Includes Not Applicable, For Use With Mfr. Model Number Any Standard Eagle Cart, Overall Depth 21 in, Overall Width 21 in, Overall Height 63 in