  • Mfr # CZC-63-1860-PB
  • Zoro # G6806554
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Height
63 in
Overall Length
60 in
Overall Width
18 in
Material
Coated Nylon
Color
Light Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CZC-63-1860-PB
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Length
60 in
Overall Width
18 in
Overall LxWxH
60 in x 18 in x 63 in