  • Mfr # S4-63-1824S
  • Zoro # G8069050
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
18"
Height
63"
Number of Shelves
4
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
S4-63-1824S
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24"
Depth
18"
Height
63"