  • Mfr # S4-74-1830C
  • Zoro # G8069638
/ea
See details
Depth
18"
Height
74"
Number of Shelves
4
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-74-1830C
Country of Origin
China
Dimensions
Width
30"
Depth
18"
Height
74"