  • Mfr # F2QA2-74-1836S
  • Zoro # G8068271
/ea
Key Features
Shelving Type
Starter
Width
36"
Depth
18"
Height
74"
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
F2QA2-74-1836S
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36"
Depth
18"
Height
74"