  • Mfr # S4-63-2130V
  • Zoro # G8069087
/ea
See details
Depth
21"
Height
63"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-63-2130V
Width
30"
Depth
21"
Height
63"