  • Mfr # S5-74-1860V
  • Zoro # G8070566
Depth
18"
Height
74"
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S5-74-1860V
Width
60"
Depth
18"
Height
74"