  • Mfr # S5-74-1872V
  • Zoro # G8070645
Depth
18"
Height
74"
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S5-74-1872V
Width
72"
Depth
18"
Height
74"