  • Mfr # F2QA2-74-1872S
  • Zoro # G8068265
Width
72"
Depth
18"
Height
74"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F2QA2-74-1872S
Width
72"
Depth
18"
Height
74"