  • Mfr # S5-86-2442S
  • Zoro # G8071799
Depth
24"
Height
86"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S5-86-2442S
Width
42"
Depth
24"
Height
86"