  • Mfr # S5-86-2130Z
  • Zoro # G8071220
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
21"
Height
86"
Number of Shelves
5
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
S5-86-2130Z
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30"
Depth
21"
Height
86"