  • Mfr # S5-86-2148Z
  • Zoro # G8071117
Depth
21"
Height
86"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-86-2148Z
Width
48"
Depth
21"
Height
86"