  • Mfr # S4-74-2160C
  • Zoro # G8069610
/ea
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
21"
Height
74"
Number of Shelves
4
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
S4-74-2160C
Country of Origin
China
Dimensions
Width
60"
Depth
21"
Height
74"