  • Mfr # AD54-2130SG-5
  • Zoro # G816531917
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2130SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
21 in
Overall Height
30 in