  • Mfr # S5-86-2172Z
  • Zoro # G8071126
/ea
See details
Depth
21"
Height
86"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S5-86-2172Z
Width
72"
Depth
21"
Height
86"