  • Mfr # S4-74-2472Z
  • Zoro # G8069190
Width
72"
Depth
24"
Height
74"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-74-2472Z
Width
72"
Depth
24"
Height
74"